ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Önkormányzat

Pénzügyi és Adóügyi Osztály



Pénzügy

Kurucz Ágnes megbízott osztályvezető
agnes.kurucz@siklos.hu

72/579-523 

(Gyenisné Papp Tímea osztályvezető)
timea.gyenisnepapp@siklos.hu

72/579-523 

Kosztolányi Annabella pénzügyi csoportvezető
annabella.kosztolanyi@siklos.hu

72/579-523 

Vas Alexandra pénzügyi ügyintéző
alexandra.vas@siklos.hu

72/579-522

Váradiné Kiskovács Enikő
eniko.kiskovacs@siklos.hu

72/579-521 

Varjú Krisztina pénzügyi ügyintéző
krisztina.varju@siklos.hu

72/579-524

Kertész Ágnes pénzügyi ügyintéző
agnes.kertesz@siklos.hu

72/579-524 

Kunkli Erika pénzügyi ügyintéző
erika.kunkli@siklos.hu

72/579-521

(Nehr-Vincze Bianka pénzügyi ügyintéző)
bianka.vincze@siklos.hu

72/579-523 

László Rita pénzügyi ügyintéző
rita.laszlo@siklos.hu

72/579-524

Grünfelder-Tóth Alexandra pénzügyi ügyintéző
alexandra.grunfelder@siklos.hu

72/579-521

 

Adócsoport

Gergicsné Havasdi Katalin
Idegenforgalmi adó,  talajterhelési díj, adó- és értékbizonyítvány, adóigazolás, mentességi- és részletfizetési kérelmek
kata.gergicsne@siklos.hu

72/579-536 

Deliné Nacsa Judit
Iparűzési adó
judit@siklos.hu

72/579-535 

Danku Zsuzsanna
Kommunális adó, építményadó, telekadó
zsuzsanna.danku@siklos.hu

72/579-534 

Antalovics Kardos Anna
Végrehajtás, 2021. évnél korábbi gépjárműadó
anna.kardos@siklos.hu

72/579-537